Štěpánka

Expires June 2

Phone: Member is offline

Website: Member is offline

Tell you saw advertisement in Adultprague, Thanks!

About me

Miluji sílu doteku. Vzájemný kontakt a dotyk může prozradit o člověku mnoho, a já bych ráda četla právě z tvého těla. V tomto směru jsem vášnivá čtenářka. Takové čtení může být zábavné, bouřlivé, uklidňující, nečekané ale hlavně objevné. Objevme spolu slastný vrchol, na který se společně budeme rádi vracet. Mé dotyky budou něžné ale i žhavé.
Zálibu v masírování jsem objevila velmi záhy ve svém životě, s erotickou masáží jsem začala teprve velmi krátce, ovšem cílem jakékoliv masáže je uspokojit masírovaného. Vidět v obličeji jiné osoby jak si užívá ten dotyk tu relaxaci či extázi je tím nejvyšším vrcholem pro mě.
Poznávání erotiky a lidské sexuality je krásné a erotická masáž je tou nejlepší cestou poznání. Budu velmi ráda když se mi svěříš s tím, co máš rád, jak by sis masáž představoval, je v tvých rukou, ráda vyplním tvé přání.

I like verry mutch the massage. It is intristing touch somebody, I love kontakt with another person. I want thet when you leave my masege you leave very happy, my masage will be not only relax but excitement and satisfaction. I want pamper you, how long you want. I will be tender. I want to fill every your wish.

Info

Age: 24 Height: 163 Weight: 60 Cup size: C Escort: yes Incall: yes Location: Prague Languages: Czech, English Erotic massage

Services

Erotic massage with handjob, Nuru massage, prostate massage, shower together, bath, sauna.

Prices

Price 30 minutes: 1000
Price 1 hour: 1500
Price 2 hours: 2800

More girls from

Masáže Hanka

View all Masáže Hanka girls