Aiko

Posted:
November 19, 2015

Phone: Member is offline

Tell you saw advertisement in Adultprague, Thanks!

Info

Age 22 Height 169 cm Weight 50 kg Cup size A Incall yes Escort no Languages Aj,rus,cz

About me

Drazí pánové, připravily jsme si pro vás příjemné vánoční překvapení. Nyní se můžete podívat do tajemného světa geish, po boku dvou až tří geish. Nazvali jsme ho VÁNOČNÍ TANEC S GEISHOU. Vaše objednávky prosím zasílejte na náš email , s předstihem. Datum konání 16.12.2015 Děkujeme

Nápln tohoto zpestření bude obsahovat:
-uvítání
-občerstvení s čajovým obřadem
-tanec s vějíři
-kartářka
-japonská hra
-volná zábava: vířivá lázen, erotické masáže s jednou či více slečnama (dle vašeho přání a domluvy se slečnama ) závěr masáže taktéž :)

Aiko mladá Nová Geisha s tělem lolitky Vás uhrane nejen svou
mladinkou postavičkou, ale také uměním prstíků. Ovládá několik druhů masáží, mezi ně patří třeba svůdná nuru masáž,tantra,relaxační a další. Tato slečna miluje něžné pohlazení. Má velice šikovné nožky.Její lasturka se nechá ráda opečovávat i vaším pokladem nebo vaším jazýčkem. Vzájemné doteky jedině uvítá. Je s ní možné strávit i několik hodin co by po boku společnice při prohlížení památek ,nebo na lůžku kde se vám bude plně věnovat a to nejen na ,něm třeba i ve vířivé lázni, to vše zvládne i v jazyku anglickém. Přijdte se přesvědčit jak chutná pravá Japonská krása v náručí mladé Aiko.

Location: Praha 4 Nusle

Prices

1 hour: 1300-1800,- 2 hours: 2600-3800,-

Services

    ,Erotické masáže-nuru, body-to-body,relax s geishou, klasický sex, lízání, lehké sm
More girls from

Oáza Geishy salon

View all Oáza Geishy salon girls

No more girls